Ako funguje naše áno?

Prvá dovolenka v Juhoslávii, nasleduje prvé dieťa. Potom už vyššie spomínaný automobil, tu sa stávam zástupcom riaditeľa, druhá dovolenka v Juhoslávii, druhé dieťa. Medzitým samozrejme rekreačná chata, taktiež aj farebný televízor ...To Vám našeÁno nenaplánuje, ale za to Vám príjemnou a ľahkou formou uľahčí organizáciu Vášho dôležitého spoločného dňa, kedy si navzájom poviete „Áno“, v deň Vašej svadby!

Začíname

Registrácia

Registrácia Vám zaberie len niekoľko sekúnd . Vyplňte osobné údaje a konktaktný e-mail, na ktorý Vám pošleme prístup do aplikácie.

1

vyskúšajte Demo

V demo verzii pochopíte, že sa nejedná o mačku vo vreci a po odoslaní platby, ktorá sa rovná cene 7 ruží môžete začať s jednoduchou a zábavnou tvorbou Vášho svadobného webu!

2

Vyberte si svoj vzhľad

Vyberte si voľbu vzhľadu, ktorý najviac vystihuje Váš štýl! Nebojte sa, vzhľad môžete kedykoľvek zmeniť.

3

Aký bol Váš príbeh?

Popíšte Váš spoločný príbeh - ako ste sa spoznali? Aké boli doterajšie nezabudnuteľné momenty Vášho vzťahu? Ako prebehlo požiadanie o ruku?

4

program svadby

Popíšte program svadobného dňa, informujte svadobčanov o jednotlivých aktivitách, miestach a časoch konania tak, aby ste si v deň svadby mohli nerušene povedať svoje vytúžené "Áno".

5

adresár hostí

Vyplňte adresár hostí - import je jednoduchý, možno importovať priateľov z Google+. Adresár hostí Vám následne bude poskytovať prehľad o celkovom počte svadobčanov, ktorí potvrdili účasť na plánovanej udalosti Vašej svadby.

6

Dôležití ľudia v živote

Vyberte dôležité osoby vo Vašom živote - dajte všetkým vedieť, kto bude svedkyňa a svedok.

7

Svadobná galéria

Prehľadná fotogaléria Vám umožní nahrať po svadbe fotografie tak, aby k nim mali svadobčania prístup. Podeľte sa o svoje nezabudnuteľné momenty so svojimi priateľmi.

8

svadobné dary

Neoddeliteľnou súčasťou svadby sú aj svadobné dary. Vytvorte si zoznam darov a dajte o ňom jednoducho vedieť svadobčanom. Každý hosť môže využiť rezerváciu daru a tak sa Vám už nestane, aby ste dostali 3 rovnaké sady nožov.

9

rozpošlite pozvánky

Na záver už len rozpošlite pozvánky Vašim hosťom. Pochváľte sa Vaším skvelým svadobným webom!

10
A je hotovo!

Po svadbe si potom môžete povedať - také bolo našeAno.

vyskúšajte našu svadobné aplikáciu na 7 dní úplne zdarma Chcem vytvoriť svadobný web