Často kladené otázky

Odpovede na Vaše otázky

Ak zakúpim plnú verziu za cenu 25 eur, ako dlho budem mať prístup do administrácie a ako dlho bude môj svadobný web dostupný?

Váš svadobný web bude dostupný po dobu 12-tich mesiacov od uhradenia platby za plnú verziu. Veríme, že táto doba pre Vás bude dostatočná. Podľa nášho prieskumu venujete prípravám svadby v rozmedzí od 3-6 mesiacov pred samotným svadobným dňom. Z toho dôvodu Vám našeÁno bude dostupné ešte ďalších 6 mesiacov od konania svadby, aby ste sa mohli pochváliť fotkami z Vášho svadobného dňa. Ak budete potrebovať dobu predĺžiť, napíšte nám - určite sa dohodneme :)

Neviem si rady ako robiť v administrácii aplikácie našeÁno.sk.

Snažili sme sa, aby proces vyplňovanie Vášho svadobného webu bol čo najjednoduchší a najintuitívnejší. Ak si nebudete vedieť rady, pomôže Vám záchranný kruh, ktorý je umiestnený v pravej časti obrazovky v každom kroku aplikácie.

Mám zľavový voucher, kde ho uplatniť?

Ak ste si zakúpili zľavový voucher alebo ste mali šťastie a zľavový voucher ste obdŕžali pri jednej z našich promo akcií, môžete ho využiť pri objednaní plnej verzie - uvedená zľava v % sa odpočíta od celkovej ceny za plnú verziu aplikácie, ktorú môžete uhradiť cez platobnú bránu platobnou kartou alebo prevodom na účet.

Je možné zakúpiť rovno plnú verziu alebo si musím najprv vyskúšať demo?

Boli by sme radi, aby ste si najskôr všetky funkcionality aplikácie našeÁno vyskúšali zadarmo a nezáväzne - máte na to týždeň. Ak však chcete prejsť rovno na plnú verziu, v deme kliknite v pravom hornom rohu na objednanie plnej verzie, uhraďte poplatok Vami zvolenou metódou, nerušene vyplňujte Váš svadobný web a nakoniec sa s ním pochváľte ostatným.